facebook

Aktualności

27-10-2017

Piłkarki z Pustkowa znowu w finałach

Trzy dziewczęce drużyny piłki nożnej z  ZS w Pustkowie  zdobyły kwalifikacje do finału wojewódzkiego  turnieju Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku. Podczas rozgrywanych 20 października na boiskach MULKS w Pustyni finałów  zarówno  w kategoriach U 12 ,U 10  jak i  w najmłodszej  U 8,  dziewczęta uzyskały awans .  W zawodach tych startowało sześć drużyn z Pustkowa, które stanowiły najliczniejszą reprezentację.  Już od blisko dziesięciu lat nieprzerwanie  dziewczęcy futbol z Pustkowa jest reprezentowany podczas finałów wojewódzkich. Największy sukces  został osiągnięty w ubiegłym roku, kiedy to najmłodsze piłkarki  stanęły w Stalowej Woli na najwyższym podium , zdobywając tytuł mistrzyń województwa podkarpackiego. Jest nadzieja ,  że wiosną przyszłego roku również będą powody do zadowolenia z występów na obiektach Stali w Stalowej Woli.

Awans wywalczyły:

U 12:  Patrycja Wilk, Gabriela Nędza, Ochab Weronika, Natalia Kulas, Nikola Kosińska, Milena Dwojak, Karolina Mazur, Wiktoria Pasierb, Magdalena Rokosz, Julia Wrobel

U 10 :  Martyna Bujak, Martyna Kluk, Emilia Ligęza, Wiktoria Mazur, Julia Plezia, Marlena Redwan, Julia Słabicka, Zofia Szostak, Laura Tokarz, Julia Tyksińska

U 8 : Lena Madej, Aleksandra Różak, Marcelina Bujak, Wiktoria Drzał, Magdalena Gołąb, Amelia Mazur, Laura Wróbel, Aleksandra Golonka, Julia Tyksińska, Julia Sobuś, Karolina Ignac

Drużyny do turnieju przygotowali i prowadzili nauczyciele wf : Grzegorz Miszczak i Grzegorz Pietrzyk